Bize Ulaşın

Oşinografi firmamızın uzmanlık ve ana faliyet alanlarından biridir. Bu zamana kadar sayısız oşinografik projeler icra etmiş bir firma olarak sizlere de en iyi hizmeti sunmak üzere hazırlıklı olduğumuzu bildiririz. Bize olan taleplerinizi alttaki iletişim bilgilerini veya talep formunu kullanmak suretiyle iletebilirsiniz. Bilgilerin tarafımıza ulaşmasını müteakip normal koşullar altında çok kısa zamanda dönüş yapıyoruz. Zaman zaman yaşanan yoğunluklar nedeniyle cevap vermekte gecikebilme ihtimalimize karşın alttaki telefon numaralarından da teyit almanız bizleri ayrıca memnun edecektir. 

Eğer çalışan olarak iş arıyorsanız, ihtiyaç oldukça her daim başvurduğumuz veritabanımıza başvurmanızı öneririz. Bunun için bu linkte verilen formu olabildiğince eksiksiz doldurunuz. 

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Cevizli Mah., Hızır Reis Sok., No: 10/11, 34846, Maltepe, İstanbul

T: +90 (216) 344-6835, Operatör

M: +90 (532) 111-5110, Santral

F: +90 (216) 461-0579

E-posta: kurumsal@osinografi.com

Bizi Ziyaret Ediniz

Mobil veya navigasyon cihazınızı kulanarak bu linkler aracılığı ile ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Ofis koordinatları: Enlem: 40.912554°, Boylam: 29.155089°

Google Maps linkihttps://goo.gl/maps/xRg7HDdTJeJ2

Yandex Haritalar linkihttps://yandex.com.tr/harita/-/CCUYYEFw8A

İletişim Formu

Bizimle bu form aracılığı ile de iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde normal dönüş süremiz bir kaç saat olmaktadır ancak, mesajınızın ulaştığına kesin emin olmak isterseniz telefon ile bilgi vermeniz süreci hızlandırabilir. İlginize teşekkür ederiz.

Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Güvenlik Kodu